KONYA TİCARET ODASI EĞİTİM VE SAĞLIK VAKFI GELENEKSEL HALE GETİRDİĞİ 6.ÇANAKKALE BEN’İM PROJESİ KONFERANS VE ÖDÜL TÖRENİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ.

   Çanakkale Zaferi'nin 108. yıl dönümünde KTO Karatay Üniversitesi Tarih Bölümü Akademisyenlerinden Caner ARABACI Çanakkale Temalı konferans verdi.

    Konya Ticaret Odası Eğitim ve Sağlık Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Öztürk, Vakıfımız Yönetim Kurulu üyeleri, KTO Karatay Üniversitesi Rektörü ve Vakfımız idari personelinin yanısıra öğrencilerin katıldığı konferansta Prof. Dr. Caner ARABACI, Çanakkale Savaşı öncesi dünyada meydana gelen değişimler ile bu değişimin beraberinde, savaşın hangi şartlar altında gerçekleştiği hakkında bilgiler verdi.

      Vakfımız tarafından geleneksel hale getirdiğimiz Çanakkale Ben’im Projesi kapsamında yaptığımız “Çanakkale Tufanı” adlı kitaptan yaptığımız bilgi yarışmasında 1. Olan öğrencimize Tam Altın, 2. Olan Öğrencimize Yarım Altın ve 3. Olan öğrencimize Çeyrek altın Vakfımız Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk ÖZTÜRK tarafından hediye edildi.

 

GELENEKSEL 6.ÇANAKKALE BEN’İM PROJESİ KONFERANS VE ÖDÜL TÖRENİ